Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkušenosti s užíváním

Ekzém během 14 dnů úplně zmizel!

Náš Tomášek měl už od půl roku atopický ekzém po celém tělíčku, nejvíce na tvářičkách, které si denně rozškrábal až do krve, protože ho svědily. Masti od lékaře nepomohly. Začala jsem užívat OK Omegu plus, coby kojící, a natírali jsme syna OK Balsamem. Ekzém během 14 dnů úplně zmizel - a ani po roce se nevrátil!

Daniela R., Brno

Za 8 týdnů bez ekzému!

Martínek trpěl atopickým ekzémem. Prvních 14 dní jsem užívala OK Omegu plus, protože kojím, a syna jsem jí natírala. Aby se ústup ekzému urychlil, začala jsem mu dávat denně pár kapek OK Omegy plus vnitřně a postižená místa natírat OK Balsamem. Už za 8 týdnů byl syn bez ekzému!

Lucie S., Třebíč

Po 2 měsících byl ekzém pryč!

Náš syn Timonek měl od tří měsíců atopický ekzém. Nechtěli jsme, aby užíval hormonální přípravky, které nám doporučil lékař, zkusili jsme proto výrobky OKG. Začali jsme mu denně po kapkách dávat OK Alfu plus a OK Omegu plus a zároveň ho mazali OK Omegou plus. Také manželka, která kojila, užívala tyto výrobky. Výsledek? Už po 2 měsících byl ekzém pryč, teď je to 11 měsíců a náš Timonek je naprosto zdravý!

Jiří Š., Brno

I takhle funguje OK Gel!

PO SPÁLENINĚ ANI STOPY!

Dcera (2,5 roku) si spálila celou dlaň o varnou desku. Kůži měla seškvařenou. Okamžitě jsem jí začala dlaň natírat OK Gelem. Během pár minut odešla bolest, takže si mohla bez pláče hrát a za necelý měsíc už nebylo po spálenině ani stopy! OK Gel nosím u sebe a využívám na všechny bolístky.

E. B., Brno

EKZÉM JE PRYČ!

Mám tříletého vnuka, který od narození trpí ekzémem po těle i v obličeji. Neustále jsme navštěvovali lékaře, kožní a zkoušeli různé pudry a masti. Někdy ekzém na chvilku zmizel, ale místo něj se mu udělaly bílé skvrny. Rozhodli jsme se zkusit OK GEL. Natírali jsme Honzíka 1x denně a už po třech týdnech byl ekzém pryč. Teď jenom občas - preventivně - ještě natíráme. Honzík má dnes tvářičky jak broskev - mám z toho velkou radost! Doporučuji OK GEL všem maminkám - je to úžasná věc - a nejen na ekzém.

Jana M., Brno

...nemuseli jsme na žádný zákrok!

Mám 14ti letou dceru, které se udělala na zádech zvláštní piha, která se pořád zvětšovala až do velikosti většího hrachu. Nevěděli jsme přesně, jak dlouho ji má, navíc se jí bohužel zatrhla o podprsenku a pořád krvácela. Paní doktorka z kožního nás poslala na vyšetření, jestli se nejedná o melanom. Mezi tím jsme to Elišce mazali OK gelem, protože má desinfekční účinky a za dva dny jí to upadlo. Následně nám lékaři sdělili, že se jedná o hemangiom - dětský tumor, shluk cév - ale že to nejhorší z něj díky OK gelu odpadlo a teď už bude jen a jen světlejší a postupně se ztratí. Nakonec jsme ani nemuseli na žádný zákrok. Na výrobky OKG nedám dopustit!

Hana L., Děčín

"13-letý" ekzém zmizel za 3 týdny!

Víc než 13 let jsem měl na koleni ekzém - o velikosti dlaně, který mě velmi často svrběl. Používal jsem různé medikamenty předepsané lékaři, ale nebyly příliš účinné. Začal jsem používat OK Balsam a už během 3 týdnů ekzém zmizel, kůže je hladká, pružná a svrbění přestalo! Abych si udržel tento výborný stav, natírám si koleno preventivně - jen 2x týdně před spaním.

Ing. Miroslav Š., Bratislava

Do půl roku měl syn pleť zcela čistou!

První alergická reakce se u mého syna objevila asi ve 3 letech, projevila se oteklou pusou, špatným dýcháním, slzením očí. Asi v 7 letech se začal objevovat ekzém - okolo rtů, pak se rozšiřoval po obličeji - pod očima, na čele, nose. Předepsané kortikoidy nezabíraly ani po 2 letech léčby. Synovi pomohlo až používání produktů OKG, do půl roku měl pleť zcela čistou a je úplně zdravý. Nyní má 13 let.

Petra B., Březno

Po 9 měsících jsem zcela bez ekzému a bez alergie!

Od pěti let jsem měla atopický ekzém spojený s mnoha alergiemi – každé jaro jsem byla opuchlá v obličeji, bývala jsem často nemocná a v pubertě se přidala alergie na nikl. Nepomáhalo nic – hormonální tablety ani masti předepsané lékaři. Změna přišla, až jsem se dostala k výrobkům OKG. Po 3 měsících užívání výrobků OKG jsem už nemocná nebyla, po 6 měsících začal ekzém ustupovat a po 9 měsících jsem zcela bez ekzému a bez alergie. Navíc jsem shodila 15 kg a to jsem ani o hubnutí neusilovala – šlo to samo ?. Trvalo tedy 9 měsíců, abych se zbavila příčiny uvnitř těla, ale investice do zdraví se vyplatila. Nedám na výrobky OKG dopustit a užívat je budu nadále jako prevenci a ochranu. Mohu tyto výrobky všem jen a jen doporučit.

Lucie Ch., Děčín

Do 2 měsíců byl ekzém pryč!

Moje vnučka Kristýnka (5 let) se několik let trápila se svědivým ekzémem, který měla rozškrábaný do krve. Dávala jsem jí OKG FactorBase a OK Omegu+ vnitřně i zevně a do 2 měsíců byl ekzém pryč. Je to již rok a je bez potíží.

Božena Š., Brno

OK Gel mi zachránil nohu!

Uhodil jsem se do nohy a otevřel si starý zhojený bércový vřed. Rána se mi zanítila a rozšířila. Masti a léky nepomáhaly. Naopak - noha mi otekla a hrozila amputace. Použil jsem OK Gel na okolí a později přímo do rány. Vřed se začal čistit. Zpočátku nastalo zdánlivé zhoršení, pak ale otok zmizel a rána se pozvolna uzavírala. Po 2 měsících byla noha v pořádku! Dnes ji mažu OK Balsamem, aby nová kůže nepraskala a byla pružná.

Stanislav K., Brno

OK Gel jako kapky do očí?

Dlouhá léta trpím zánětem spojivek. Kamarádka mi doporučila "kapky" - 1 kávová lžička OK Gelu do 1dcl převařené vlažné vody. Do očí si je kapu 1 měsíc a velice mi pomáhají! Děkuji.

J. Ř., Brno

"Být znovu ženskou...!"

V mých 44 letech se mi udělaly skvrny po celém těle, které svědily. Lékaři se shodli, že jde o lupénku, která je reakcí mého těla na oslabení imunitního systému v důsledku velkého stresu. Každý den jsem se musela natírat zinkovým olejem s velice nepříjemným zápachem. Dovedete si jistě představit i dopad na moji psychiku! 5 dní jsem se vydržela natírat a dostávala injekce do žil - bez výsledku! Pak jsem se rozhodla vše vysadit a používat pouze OK Omegu plus. Po využívání 2 lahviček mi lupénka úplně zmizela z celého těla! Jsem vděčná za tento výrobek, který mi umožnil bez trápení "být znovu ženskou"!

Marzia F., Brno

Navrácené sebevědomí

Už přes 5 let mě trápí lupénka - ve vlasech, na čele a na rukou. Léčila jsem se - víceméně neúspěšně - a pomalu se už začala smiřovat s tím, že se svého problému nezbavím. Rozhodla jsem se vyzkoušet OK Alfu plus a OK Omegu plus. Účinek byl opravdu rychlý a dokonalý. Téměř za 2 měsíce si mohu dovolit změnit účes, protože má lupénka nejen zmizela, ale už se nevrátila! Doposud nikdo pro mé sebevědomí neudělal tolik, co výrobky OKG.

J. P., Uničov

Jizva mizí...!

Bratranec měl po operaci kýly zatvrdlinu v místě řezu - ještě 3 měsíce po operaci. Po aplikaci OK Gelu se mu asi po 1 týdnu ztuhlá jizva zmenšila na polovinu.

MUDr. Darina M., Bratislava

Rána zahojená bez šití!

Pořezala jsem si ruku. Rána silně krvácela. OK Gelem se mi podařilo krvácení zastavit. Rychloobvaz s čerstvým OK Gelem jsem si vyměňovala 2x denně asi týden. Zacelenou ránu jsem ještě určitou dobu potírala 1x denně. Bez lékařského ošetření a šití rány mám ránu zahojenou téměř beze stopy.

Ing. Tatiana H., Bratislava

Žít s cukrovkou

Mám slabou cukrovku. Moje hodnota krevního cukru byla 6,8 mmol. Po 4 měsících užívání Emulipsu mi lékař naměřil 5,1 mmol a zhubl jsem 3 kg. Cítím se lépe, jsem spokojen.

M. S., Suchohrdly

Nemusím si píchat inzulin!

Několik roků trpím cukrovkou II. typu, užívám léky, ale téměř bez úspěchu. Letos dosahovaly mé hodnoty krevního cukru 20 mmol a cukr v moči kolem 4 mmol. Lékař mě připravoval na "píchání" inzulinu. V té době jsem začala používat OK Omegu plus. Po využití jedné lahvičky mi lékař naměřil 10 mmol cukru v krvi, v moči 0. Mám radost z úspěchu, cítím se mnohem lépe a navíc jsem zhubla 3 kg!

J. K., Malé Žernoseky

Ze zimy už nemám strach!

Během zimy nebo při prochladnutí se mi opakuje časté močení a pálení v močovém měchýři. Po 3 dnech používání OK Tau plus začaly chorobné stavy mizet a už po 5 dnech se můj stav úplně stabilizoval, problémy byly odstraněné, pálení přestalo.

Ing. Miroslav Š., Bratislava

Už 10 měsíců jsem zdravá a plná energie!

Je mi 32 let. Trápily mě časté nemoci, nachlazení, snížená imunita, celková únava a vyčerpání. Navíc jsem měla i kožní problémy a hodně mně vypadávaly vlasy. Po užívání OK Alfy plus, OK Omegy plus a Emulipsu se začal stav zlepšovat a přidala jsem ještě OKG FactorBase a OK Tau plus. Po 5 měsících jsem měla čistou kůži, začaly mi vyrůstat nové vlasy a už 10 měsíců jsem zdravá a plná energie. Výrobky užívám i nadále jako prevenci. Děkuji a doporučuji každému.

Ing. Zdenka Z., Brno

Díky výrobkům OKG imunita mého synovce zesílila!

Synovec Petr (7let) navštěvoval 2. třídu ZŠ. Měl velmi oslabenou imunitu. Za první pololetí zameškáno 210 hodin. Po seznámení s výrobky firmy OKG začal denně užívat 1 lžičku výrobku OK Alfa+ a OK Omega+. Díky výrobkům jeho imunita zesílila tak, že ve druhém pololetí byly zameškány pouze 2 hodiny. Nyní je mu 10 let a je stále zdráv.

Šárka V., Brno

Lékař se divil, co dělám ...

Jsem pod stálým lékařským dozorem, protože jsem byla ve velmi špatném zdravotním stavu. Po nasazení léků se výsledky 3 roky nezhoršovaly ani nezlepšovaly. Každé 2,5 měsíce chodím na kontroly. Už 10 měsíců užívám OK Alfu plus, OK Omegu plus a Emulips a při každé kontrole se moje výsledky o něco zlepšily! Na poslední kontrole se mě lékař ptal, co dělám, protože moje výsledky jsou v normě - játra, cholesterol, vysoký krevní tlak i ledviny. Lékař mě pochválil i za to, že při každé kontrole jsem zhubla 1 kg. Můj ošetřující lékař - primář interního oddělení Bratislavské nemocnice - mi doporučil, abych užívala produkty OKG i nadále. Kromě jiných nemocí mám také coxartrosu a artrosu v kolenou a ramenou. Asi 4 měsíce už nepoci»uji v těchto místech žádné bolesti. Jsem velice spokojená!

JUDr. Ladislava H., Bratislava

Jako znovuzrozený ...

Po těžké operaci slinivky břišní probíhala moje domácí rekonvalescence jen velmi pomalu. Stále jsem se cítil hodně zesláblý a unavený. Již po 1.týdnu užívání Emulipsu a OK Alfa plus jsem zaznamenal výrazné zlepšení mého zdravotního stavu. Vrátila se mně chu» k jídlu, začal jsem přibývat na váze a cítil jsem se jako znovuzrozený. Rekonvalescence se výrazně uspíšila a po kontrolním vyšetření konstatoval lékař podstatné zlepšení funkce slinivky. Na základě této skutečnosti jsem se rozhodl pomáhat potřebným lidem ke zlepšení jejich zdravotního stavu. Lidé si mají pomáhat ...

Dr. Ing. Vladimír Š. Brno

Zbavila se 20-letého problému!

Moje dcera v dětství překonala silný zápal žaludeční stěny. Od té doby mívala po jídle pálivý pocit v žaludku, některá jídla nemohla jíst vůbec. Léky nepomáhaly. Lékaři to vysvětlovali pozápalovými změnami na žaludeční stěně. Užíváním OK Alfy plus a Emulipsu se tohoto svého 20-letého problému zbavila!

Ing. Tatiana H., Bratislava

Už nemám "těžké nohy" ani závratě!

Po prodělaných operacích žaludku a páteře jsem se 3 roky nemohla zbavit "těžkých nohou" při stoupání do schodů nebo chůzi i do mírného kopce. Několik měsíců užívám Emulips, OK Alfu plus i OK Omegu plus a nohy mi v mých 77 letech slouží jako za mlada! Rovněž střídavý tlak se mi upravil, takže už netrpím žádnými závratěmi.

Libuše S., Brno

Bolesti hlavy, únava, potíže s dýcháním? Jsou pryč!

Před 5 měsíci jsem prodělala astmatický záchvat. Nasazené léky moc nezabíraly, tak jsem musela užívat kortikoidové spreje na dýchání. V současné době, díky pravidelnému užívání OK Alfy plus, OK Omegy plus a OK Tau plus jsem úplně bez potíží a mám vysazeny spreje k dýchání i ostatní léky. Já i moje 13letá dcera jsme trpěly bolestmi hlavy. Asi za 2 měsíce užívání OK Alfy plus jsme úplně bez potíží. Navíc se necítím unavená jako dřív, zvládnu více práce a nepřežívám "od kafe ke kafi". Naopak - dříve jsem pila 3 velké hrnky denně, dnes mi stačí 1 malá káva. Je to příjemná změna!

Alena L., Brno

Méně léků a žaludeční vředy pryč!

Jsem po infarktu, měla jsem potíže s cévami, vysoký krevní tlak a cholesterol, brala jsem spoustu léků. Už po 2 měsících pravidelného užívání Emulipsu a OK Omegy plus jsem cítila velkou úlevu, přestaly mě bolet nohy a po dohodě s lékařem jsem přestala užívat léky na cévy, na spaní, cholesterol i tlak byl v normě a ještě 10 kg dole! Letos mi na gastroskopii zjistili žaludeční vředy. 5 týdnů jsem užívala OKG FactorBase. Po 2 měsících mi lékař při kontrole sdělil, že nemám po vředech ani stopy!

Dagmar K., Brno

"Zatočil" s cirhozou jater!

Doporučila jsem známému, který má cirhozu jater, OK Tau plus. Po konzultaci s lékařem využíval 2,5 lahvičky a byl na odběrech krve. Výsledek byl fantastický - hodnoty úplně normální! Pokračuje v užívání dalšího výrobku.

Zlatomila P., Brno

Snížil se mi cholesterol!

Je mi 76 let. Mám srdeční vadu, léčím se několik let na cukrovku a vysoký krevní tlak. V posledních 6 měsících jsem byla 3x v nemocnici. Ubývalo mi sil a po prodělaných virozách jsem byla už tak zesláblá, že jsem nemohla sama o sebe pečovat. Dcera mi dala OK Alfu plus a OK Omegu plus. Začala jsem nabývat nových sil a asi po třech týdnech jsem již chodila po bytě. Dnes si troufnu jít i na vycházku - a již bez doprovodu! Lépe se mi dýchá, lépe spím, snížil se mi cholesterol z 6,5 na 3 mmol, upravil vysoký tlak a za 2 měsíce jsem zhubla 5 kg! Cítím se velice dobře, výrobky OKG mi moc pomohly, budu je užívat nadále! Děkuji.

V. J., Domašov

Po třech týdnech se cítím svěží a plná energie!

Je mi 78 let a jsem nemocná se srdcem, mám zažívací potíže, často jsem nachlazená, trpím na chřipky, únavu, musím si hlídat váhu, působí na mě velice počasí. Prostě stále něco! Užívám hodně léků, ale přesto mi dobře není. Začala jsem používat Emulips a OK Omegu plus. Po třech týdnech se cítím svěží a plná energie! Odezněly i moje časté otoky nohou, takže chodím tančit, na delší procházky, výlety a ještě jsem si snížila váhu!

V. J., Brno

Obtíže s prostatou se výrazně zlepšily!

Manžel měl problémy s prostatou, užíval léky, ale výsledky nebyly příliš uspokojivé. Vzhledem k jeho vysokému věku nechtěl přistoupit k radikální léčbě. Po využívání 2,5 lahviček OK Tau plus se jeho obtíže výrazně zlepšily - až na hodnoty normálního stavu!

V. K. , Brno

Operace nebylo třeba!

Je mi 84 let a léčím se asi 3 roky s prostatou, hrozila mi laparoskopická operace. Po využívání 4 lahviček OK Tau plus mi lékař sdělil, že operace není třeba a na kontrolu jsem pozván až za rok.

Vladimír J., Brno

Maminka se už může procházet po ulici

Maminka má 83 roků. Chodila pomocí dvou holí a to jen velmi málo, protože ji velmi bolely kolena - ušla nejvíc 4 m. Z nedostatku pohybu měla také problém s vyprazdňováním. Asi 5 měsíců užívá OK Alfu plus, OK Omegu plus, Emuliups i OK Gel. Upravil se problém s vyprazdňováním (chodí pravidelně každý den - dříve 1x za 8 dní), dnes se dokáže procházet po ulici i půl hodiny a doma už chodí jen s jednou holí!

Dr. Ladislava H., Bratislava

Krevní tlak mám v normě!

Měla jsem vysoký krevní tlak 180/120. Používám pravidelně OK Omegu plus a ve svých 70 letech mám tlak 130/80. Letos jsem s výrobkem Emulips Slim zhubla 5 kg, znovu jsem začala chodit cvičit do Sokola a cítím se výborně!

Božena Š., Brno

O 17 kg lehčí ...

V roce 1998 mi zjistili vysoký krevní tlak a díky tomu i deformaci srdeční stěny. Výrobky OKG používám 8. rok. Celou dobu si držím tlak v normě a před 4 lety mi při hloubkovém vyšetření srdce lékař sdělil, že mám srdíčko úplně v pořádku. Léky na tlak jsem měla brát do konce života. Neberu je už několik let, a přesto si držím tlak v normě. Navíc jsem díky výrobkům OKG zhubla 17 kg a už 4 roky si váhu držím!

Dr. Jana S., Brno

I se štítnou žlázou to jde!

Už delší dobu mám po operaci štítné žlázy. Měla jsem nadváhu a mimo jiné i vysoký cholesterol (11,5 mmol). Užívala jsem hodně léků. Dnes užívám Emulips, OK Alfu plus a OK Omegu plus a díky těmto produktům, po dohodě s lékařem, mi zůstal pouze 1 lék (na štítnou žlázu). Cholesterol byl v normě během 3 měsíců, ostatní potíže odezněly a za rok se mi podařilo snížit váhu o 15 kg!

Eva J., Brno

Váhu jsem snížila o 21 kilo - jen 38 cm v pase a cítím se skvěle, plná energie a hlavně zdravá!

Od 5 let jsem měla hnisavé angíny, v pozdějším věku začaly problémy se zažíváním, pálením žáhy, nadváhou, byla jsem často ve stresu a unavená. O pár let později, se přidaly migrény, měla jsem kolísavý tlak, nefunkční štítnou žlázu, vysoký cholesterol a cukrovku přes 20 mml/l. Užívala jsem léky a lékařka mne připravovala na píchání inzulinu. V srpnu 2006 jsem se dostala k výrobkům OKG a začala užívat Emulips. Účinky se ukázaly již 2. den - začala jsem chodit pravidelně na toaletu, přestala mě pálit žáha a být těžko po jídle. O měsíc později jsem přidala OK Alfu +, OK Omegu+, OK Tau+, OKG FactorBase a mé zdravotní problémy začaly ustupovat. Dnes mám dokonce odebrané léky, které jsem užívala na cukrovku, navíc jsem snížila váhu o 21 kilo - jen 38 cm v pase a cítím se skvěle, plná energie a hlavně zdravá. Děkuji za to, že výrobky OKG jsou!

Ivona Ch., DěčínVýše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.